Егорова.jpg
Початок тарифного майдану - це початок кінця свавілля влади!

Валерія Єгорова,
засновник та голова громадської організації
«Молодіжна перспектива»
.
Після революції Гідності минуло 2 роки. Люди, що прийшли до влади на крові героїв Майдану, здається, забули свої патріотичні гасла та швиденько скинули маски світлих янголів та показали своє справжнє обличчя. З часу Майдану багато чого змінилося : відношення до життя, мрії, прагнення та свідомість українців стала зовсім іншою. Тільки влада не змінилася. Вони кажуть "Жити по новому". Так це по новому! Так погано не було ще ніколи!


Грабіжницька політика уряду рівноцінна геноциду населення. Це окрема дуже болюча тема, осторонь якої бути неможливо - це стосується усіх громадян без виключення. Людям нема чим платити за квартири, тому що тарифи в два рази перевищують мінімальну пенсію або заробітну плату.

Радикальна партія єдина опозиція до влади, єдина політична сила яка по-справжньому переймається проблемами громадян. Вже майже два тижня народні депутати та активісти на чолі з Олегом Ляшко під дощем та вітром виборюють право українців жити в теплих оселях та сплачувати справедливі, а не грабіжницькі ціни за опалювання квартир.

Тарифний Майдан - безстрокова акція протесту проти здирницьких тарифів за комунальні послуги, ініційована Радикальною партією Олега Ляшка. З 20 жовтня 2015 року протестуючі з усієї України цілодобово чергують у наметовому містечку біля Кабміну і вимагають від Уряду, Парламенту і Президента прийняти заходи, що дозволять радикально знизити тарифи до прийнятного рівня. "На Тарифному Майдані ми боремося не лише за зниження тарифів на комуналку - ми боремося проти корупції, проти свавілля влади. Щоб українці почувалися комфортно та жили в достатку на власній землі. Ми обов'язково переможемо" Олег Ляшко.

На дев'ятий день тарифного майдану прем'єр-міністр пішов на перемовини. В ході обговорення було досягнуто проміжних результатів, але поки це лише обіцянки, яким не можна вірити. Продовжуємо боротьбу поки не побачимо справжніх реальних результатів! Слава Україні !Загрузка...

Оставьте первый комментарий