Снимок экрана 2017-06-08 в 22.59.45.pngАльона Шкрум,
народний депутат України

Близько місяця намагаюся з'ясувати, де напрацьовується законопроект про окуповані території України чи реінтергацію таких територій, про який неодноразово говорив пан Президент та Голова РНБО. 

Розумієте, подібний законопроект "Про окуповані території" був зареєстрований мною та великим авторським складом ще рік тому, потім у нас в Комітеті була утворена велика робоча група, де ми працювали над законопроектом за участі державних органів, міжнародних та громадських організацій і суттєво його покращили. МОУ та Прикордонна служба були членами робочої групи та дуже допомогли у просуванні цього важливого питання. 

Мета була проста: відповідно до Женевських конвенцій та Протоколів до них визнати території окупованими, відкинути будь-які маніпуляції РФ щодо невизнання окупації та війни загалом, покласти відповідальність на забезпечення прав людини на окупованих територіях на РФ, як сторону конфлікти, вирішити безліч болючих питання життєдіяльності та забезпечення людей в той час, як гібридна війна часто заважає нам це зробити без прийняття закону.

Законопроект був доопрацьований, перереєстрований...і - забраний від нас у Комітет пана Пашинського, де він і помер - навіть на Комітет жодного разу його не винесли.
- - -
Я обурена тим, що нашу роботу по законопроекту, який вже давно зареєстрований та обговорений громадськістю - викинули на смітник і ПОХОВАЛИ у Комітеті безпеки, а тим часом у закритий та таємний спосіб десь там розробляється новий проект.

Отримала відповідь від РНБО, що, виявляється законопроект вже був обговорений на двох круглих столах! (Хтось чув про них чи бачив редакцію??), а тепер доопрацьовуються у ВР (!) представниками коаліції. 

Звісно:)
При цьому пан Турчинов публічно зазначив, що сподівається, що ВР прийме цей таємний, поки невідовий проект ДО КІНЦЯ СЕССІІ,
і ця брехня мене ще більше обурює - бо пан Турчинов, як колишній спікер, добре знає, що треба мінімум два читання та 3 тижні для прийняття проекту, що у нас до кінця сесії залишився 1 робочий тиждень, що тексту проекту немає,і що принцип цого за тиждень не можливо. 

Знову брехня і бажання зробити парламент винним. Типу, ми так працювали, так хотіли, а парламент - не встиг.

Вибачте, але тут доведеться нести відповідальність за свою бездіяльність самостійно. 

Неневиджу, коли з нас усіх роблять ідіотів. 

Члени робочоі групи, такі, як пан Тимчук з НФ - на відео - не можуть відповісти на елементарне запитання , ДЕ ж робоча група відбувається та коли.

Дуже таємна робоча група, очевидно:
заборонено на будь-які питання відповідати. Заборонено називати групу, тільки пошепки) 

Або нас усіх мають за дурнів, і немає жодних напрацювань, або напрацювання проходять дуже таємно і закрито - що є безглуздям, бо ж подібні важливі ініціативи можна робити лише відкрито, за підтримки громадян України, підтримки тих громадян, що виїхали з Донбасу, переселенців та та тих, хто наразі працює з переселенцями та гуманітарними місіями на окупованій території. 

Дні йдуть, перетворюються на місяці і вже роки, а для Президента так і "немає альтернативи Мінську", що не працює, а ВР забороняють таку альтернативу запропонувати і відкидають будь-які правильні ініціативи, розповідаючи, що таємно і закрито напрацьовувють свою.

А, може, й не напрацьовують... Мене це не здивує.

Оригінал на сторінці ФейсбукЗагрузка...

Оставьте первый комментарий