Снимок экрана 2017-12-06 в 09.25.08.pngЮрій Одарченко, 
народний депутат України

Під гучними гаслами реформування, приховуються кон’юнктурні інтереси. І це інтереси Президента. Схоже, що Банкову вже активно турбують вибори 2019 року і там хочуть, щоб, до того часу, суди були повністю кишеньковим.

Потрібно розуміти, що основна ціль – зміна складу Верховного суду, бо саме цей суд вирішує всі суперечки пов’язані з виборами. Зараз там працюють судді, що були назначені при різних президентах, але в найближчий час, весь склад буде змінений і стане повністю підконтрольним Адміністрації Президента.

Контроль над судовою гілкою – безумовний пріоритет Банкової. І до цієї цілі, вони йшли системно: у 2016-ому Верховна Рада була позбавлена повноважень, щодо обрання судів, які були передані Вищій раді правосуддя та розширені повноваження Верховного суду; цього ж літа прийняли антидемократичний закон про Конституційний суд; зараз же в авральному режимі Адміністрація сформувала склад Верховного суду. Все це ганебно і повертає нас в не найкращі, м’яко кажучи, часи.

Для простих громадян, це обернеться недоступністю правосуддя. Вводиться плата за будь-яку довідку, клопотання, заяву а сторона, що подала позов та програла, буде нести видатки за всі витрати відповідача. Тож люди не будуть навіть ризикувати позиватись проти великих чи державних компаній. Адже позов проти того ж "Обленерго", у разі програшу, обійдеться у тисячі гривень на відшкодування роботи адвокатів.

Але найголовніше - як би ви не старалися перемогти, якщо проти Вас підприємство, що підтримує Банкова - ви програєте. Бо ВСІ судді Верховного Суду призначені однією людиною - Петром Порошенком. І всі вони відібрані на конкурсі, який проводила Вища рада правосуддя, де більшість - в тієї самої людини - Петра Порошенка.

Я щиро сподіваюся, що наші громадяни зрозуміють, які ганебні речі відбуваються зараз з системою правосуддя України й не будуть залишатися осторонь, під час чергових зазіхань узурпувати владу чергового президента.Загрузка...

Оставьте первый комментарий