Про видання

Ми створили видання "Грушевського,5" з єдиною метою: незалежній журналістиці в Україні - бути. 

Аби досягти цієї мети - ми обираємо в свою команду свідомих людей. Свідомі люди в масових медіа - це ключ до свідомості інших.  Журналісти були і є четвертою владою. Політична журналістика - найскладніша: грань між владою та висвітленням того, до чого вона призводить, занадто тонка. Відчувати її можуть лише свідомі журналісти, які пережили свої амбіції. 

Наше завдання - дати платформу таким професіоналам в сучасних реаліях: друковані медіа, онлайн, мобільні додатки, відео та події.

Ми переступаємо через традиційні журналістські конвенції, котрі роблять історії не цікавими, передбачуваними, не дочитаними до кінця. Замість цього, дотримуючись принципів справедливості та точності, ми створюємо бренд журналістики третього тисячоліття, де розмова між людиною та людиною - це набагато більше і глибше, ніж заголовок-лід-бекграунд. В час, коли люди мовчать за смартфонами та планшетами, ми пропонуємо їм діалог. Ми пропонуємо його як читачам, так і рекламодавцям.

Ми ніколи не випускаємо із поля зору наших найважливіших - нашу аудиторію. Ми спостерігаємо за тими, хто приймає політичні рішення національного масштабу. 

Ми ніколи не забуваємо, що відчуття самозадоволення в умовах сучасних медіа - це смертельно небезпечно. Тому ми постійно працюємо над самовдосконаленням. Ми видаємо внутрішній політичний журнал, ми виховуємо нову журналістську не масову еліту. 

Ніщо із цього не працювало б, якби ми хоч на мить забули про те, що наша мета -  це незаангожовані новини. Ми пишаємося тим, що за рік нашої роботи ми залишилися вірними своїй репутації та меті. В світі сьогоднішньої української журналістики втратити себе за дуже спокусливі пропозиції - надзвичайно легко. Проте... це не про "Грушевського,5".

Дякуємо, що ви це прочитали. Якщо ви прочитали - значить ви з нами.