Про видання

"Грушевського,5" - це інформаційне агентство та друкований щомісячний журнал про роботу українського та світових парламентів, бізнес та економіку. 

Єдине в Україні незалежне медіа, що сконцентроване переважно на висвітленні парламентської роботи депутатів. Ми пишемо про важливі законопроекти та аналізуємо результат їх прийняття. Пишемо про здобутки та недоліки роботи парламентарів в Україні та світі. Про історію парламентів, про буденне робоче та особисте життя тих, хто керує країною.

Ми створили видання "Грушевського,5" з єдиною метою: незалежній політичній журналістиці в Україні - бути. 

Ми створюємо бренд журналістики третього тисячоліття, де розмова між людиною та людиною - це набагато більше і глибше, ніж заголовок-лід-бекграунд. В час, коли люди мовчать за смартфонами та планшетами, ми пропонуємо їм діалог. Ми пропонуємо його як читачам, так і рекламодавцям.

Ми ніколи не випускаємо із поля зору найважливіших - нашу аудиторію. Ми спостерігаємо за тими, хто приймає політичні рішення національного масштабу. 

Проводимо закриті зустрічі з представниками влади та майбутніми політиками, організовуємо унікальні політичні та бізнес інтенсиви для широкої аудиторії, яка зацікавлена в процвітанні України. 

Видання "Грушевського,5" продається у Верховній Раді України та розповсюджується на державних та бізнес заходах. 

Ми пишаємося тим, що вже другий рік нашої роботи нам вдається залишатися вірними своїй репутації та меті.


Дякуємо, за те що ви з нами. 

З повагою, редакція видання "Грушевського,5" 

По всім питанням просимо звертатися за тел.: 066 754 41 29, та на e-mail: grushevskogo5@gmail.com