Про видання

"Грушевського,5" - це інформаційне агентство та друкований щомісячний журнал про роботу українського та світових парламентів, бізнес та економіку. Єдине в Україні медіа, що сконцентроване переважно на висвітленні парламентської роботи депутатів. Ми пишемо про важливі законопроекти та аналізуємо результат їх прийняття. Пишемо про здобутки та недоліки роботи парламентарів в Україні та світі. Про історію парламентів, про буденне робоче та особисте життя тих, хто керує країною.

Ми створили видання "Грушевського,5" з єдиною метою: незалежній політичній журналістиці в Україні - бути. 

Журналісти були і є четвертою владою. Політична журналістика - найскладніша: грань між владою та висвітленням того, до чого вона призводить, занадто тонка. Відчувати її можуть лише свідомі журналісти, які пережили свої амбіції. 

Наше завдання - дати платформу таким професіоналам в сучасних реаліях: друковані медіа, онлайн, мобільні додатки, відео та події.

Ми створюємо бренд журналістики третього тисячоліття, де розмова між людиною та людиною - це набагато більше і глибше, ніж заголовок-лід-бекграунд. В час, коли люди мовчать за смартфонами та планшетами, ми пропонуємо їм діалог. Ми пропонуємо його як читачам, так і рекламодавцям.

Ми ніколи не випускаємо із поля зору найважливіших - нашу аудиторію. Ми спостерігаємо за тими, хто приймає політичні рішення національного масштабу. 

Ми пишаємося тим, що вже другий рік нашої роботи нам вдається залишатися вірними своїй репутації та меті. 

Дякуємо, за те що ви з нами. З повагою, редакція видання "Грушевського,5" 

Запрошуємо до співпраці авторів! 

По всім питанням просимо звертатися за тел.: 066 754 41 29, та на e-mail: grushevskogo5@gmail.com